FURNITURE / Tables / Tvättställ 14035236
nr 1403 5236
Tvättställ
length: 56 cm, width: 42 cm, height: 99 cm, wear, damages.
längd: 56 cm, djup: 42 cm, höjd: 99 cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday June 14 2021
at 19:02:56
11/6 14:22:40